Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Půjčky pro Slováky, cizince a potvrzení o pobytu

Pro poskytnutí půjčky vyžadují obvykle banky i nebankovní firmy aby měl cizinec trvalý pobyt ve státě / zemi ve které o půjčku peněz žádá. Existují ale i firmy, kterým nebude dělat problém půjčku poskytnout i bez trvalého bydliště cizince. Některé tyto firmy, které poskytují půjčky pro Slováky a další cizince naleznete třeba pomocí internetového vyhledávače. Při svém hledání zkuste do vyhledávacího pole zadat půjčky cizinci s.r.o. Kč například. Následně bude pravděpodobně potřeba zeptat se několika firem zda mohou poskytnout půjčky i vám jako cizinci.

Potvrzení o trvalém a přechodném pobytu?

U některých půjček pro Slováky a další cizince totiž může nebankovní a nebo bankovní firma vyžadovat potvrzení o trvalém a nebo přechodném pobytu. Toto potvrzení by mělo být možné pro cizince získat u cizinecké policie v místě příslušném bydlišti cizince – tedy tam, kde se cizinec zdržuje a bydlí. Jaké bude potřebovat cizinec doklady s sebou k cizinecké policii?

Zajištění potvrzení o přechodném a nebo trvalém pobytu

U Cizinecké policie cizinec doloží svůj pas, nebo doklad totožnosti, potvrzení o zdravotním pojištění ze své domoviny, účel přechodného pobytu na území ČR (například pracovní smlouva, potvrzení o studiu a podobně), dále jednu klasickou fotografii o velikosti do pasu/dokladu totožnosti.
Jakmile má cizinec – například Slovák doklad o přechodném pobytu, který po něm chtěla firma půjčující peníze, měl by být schopen zajistit si půjčku peněz.

Půjčka s potvrzením o pobytu

V případě, že cizinec může ručit nemovitostí mělo by být určitě poskytnutí půjčky ještě snazší. Existují i nebankovní rychlé půjčky, které půjčují téměř komukoliv zletilému pokud tento má čím ručit. Firma tak má jistotu, že o půjčené peníze nepřijde a bude moci prodat například zastavenou nemovitost.

Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

3 Comments on Půjčky pro Slováky, cizince a potvrzení o pobytu

 1. Pavel
  Prosinec, 19th 2013 at 10:19

  Pro Slovenské občany je velká výhoda že poskytovatelé půjček u nás na ně pohlížejí mnohem lépe než na ostatní cizince a mají mnohem větší šance získat půjčku

 2. Alena
  Únor, 24th 2014 at 23:38

  Pokud má cizinec trvalý pobyt v česku tak má možnost získat i bankovní půjčku coš bývá nejvýhodnější.

 3. Petr
  Červenec, 1st 2014 at 15:41

  Je to super že i slováci si můžou půjčit téměř se stejnými podmínkami jak češi ale také vždy záleží na subjektu jaké podmínky zvolí. Hlavně je potřeba dávat si pozor na lichvářské půjčky.

Leave a Reply


WP Login

TOPlist

NAVRCHOLU.cz