Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Půjčky pro obyvatele Slovenské republiky

Doby, kdy byla Česká republika pevně spojena se sousedním Slovenskem, jsou již nenávratně pryč a od sametové revoluce nás dělí více, než dvacet let. To ale neznamená, že na našem území nežije poměrně vysoký počet obyvatel slovenské národnosti, kteří se po revoluci nechtěli přestěhovat na Slovensko, případně se do ČR přistěhovali v posledních letech. I Slováci se, stejně jako Češi, velmi často dostávají do zdánlivě neřešitelné finanční situace, z kterých nevede jiné východisko, než rychlý úvěr. Bankovní instituce sice cizincům půjčky poskytují, ale vždy si zakládají na bonitě a čistém štítu klientů. Pakliže je žadatel o půjčku veden v registru dlužníků a navíc nemá stálý příjem, nemá na bankovní půjčku nárok. Pokud jste se do podobné šlamastiky dostali i vy, jistě se vám bude hodit pár tipů, jak zažádat o takzvané půjčky pro Slováky. Můžete je hledat i pod názvem půjčky bez registru.

Podmínky pro získání půjčky pro cizince

V České republice žije poměrně mnoho cizinců, z nich je většina slovenské národnosti. Chtějí-li tito lidé úvěr, musí splňovat několik základních podmínek. Samozřejmostí je nejen plnoletost klienta, ale také doklad o trvalém pobytu v Česku. Další kritéria pro nebankovní půjčky záleží na konkrétním typu produktu a finanční výši, kterou si chtějí od instituce půjčit. Zdaleka nejdostupnější jsou půjčky přes SMS. Jejich podstatou je rychlá finanční pomoc v řádu několika tisíců korun.

Rychlé půjčky ze Skandinávie

Půjčky přes SMS mají svůj původ v severských zemí, odkud se velmi rychle rozšířili po celé Evropě. Nejznámější z nich je Ferratum půjčka, o kterou si mohou zažádat i cizinci. Výhodou je nejen rychlost, ale také transparentnost. Žadatelé o půjčku si mohou velmi jednoduše vypočítat celkovou sumu, kterou budou muset splatit. Součástí úvěru totiž není RPSN, ale ani úroky. K částce, kterou si klient půjčí, je vždy připočítána fixní, tedy neměnná sazba. Splatnost bývá v řádu několika týdnu, při čemž ji není při splnění podmínek prodloužit.

Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Leave a Reply


WP Login

TOPlist

NAVRCHOLU.cz