Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

A co cizinci, kteří jsou v registru dlužníků?

I lidé slovenské národnosti se čas od času dostanou do databáze neplatičů (např. SOLUS) a nezbude jim, než se obrátit na nebankovní sektor, který takové klienty vyhledává a nabízí jim speciální půjčky bez registru a poplatku. Onen dodatek „bez poplatku“ je pro mnohé spotřebitele velmi podstatný. Celá řada žadatelů o úvěr totiž v době, kdy si ho vyřizují, nedisponují žádnou hotovostí, kterou by mohli pokrýt nutní poplatky za vyřízení půjčky. Nebankovní věřitelé proto připravily úvěrové produkty bez poplatku předem. Neznamená to však, že klienti částku za vyřízení nebudou muset zaplatit vůbec – většinou bývá zahrnut v celkové splatné sumě.

Půjčky pro „problémové“ cizince

Dost možná, že jste o takzvaném registru dlužníku slyšeli poprvé. Mnoho žadatelů o půjčku se o tom, že jsou evidování v seznamu dlužníků, dozví až v momentě, kdy žádají o klasickou bankovní půjčku. Značné procento z nich se totiž do databáze dostalo náhodou. Stačí, aby v rámci splácení minulých půjček špatně vyplnili složenku a splátka se připsala na účet věřitele o několik dní později. Jméno klienta tak putovalo do registru, aniž by o tom byli upozornění. Dostat se z něj je podstatně těžší a trvá řadu let, než instituce, která seznam spravuje, jméno vyškrtne. Do té doby lidem vedeným v registru nezbývá, než si zažádat o výše zmíněné půjčky na směnku

Výhody a nevýhody půjček bez registru v kostce

Půjčky pro Slováky bez nahlížení do databáze dlužníků mají mnoho výhod, stejně jako negativ. Mezi základní kladné stránky patří velmi rychlé vyřízení celé transakce a minimum papírování. Vzhledem k tomu, že nebankovní věřitel podstupuje půjčkou značné riziko, snaží se ho kompenzovat vysokými úroky a roční procentuální sazbou nákladů. Splatnost úvěr bývá zpravidla kratší, než u běžných finančních produkt. Se všemi negativy však musí klienti předem počítat. Nemají-li hotovost na zaplacení poplatku za vyřízení, musí se poohlédnout po speciální půjčce s názvem půjčka bez doložení příjmu.

Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Leave a Reply


WP Login

TOPlist

NAVRCHOLU.cz